Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/latam.com.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Wycieczki na ostatnią chwilę coraz bardziej popularne

Obecnie coraz więcej osób planujących wyjazd korzysta z tak zwanych ofert last minute. Perspektywa podróży tańszej, praktycznie o połowę od początkowej ceny, nie może nie kusić przyszłych urlopowiczów.

Last minute

Wyjazd tego typu jest w 100% opłacalny nie tylko ze względu na atrakcyjne ceny, dodatkowo zawiera wszystkie atrakcje i udogodnienia co pełnopłatna, wykupiona wcześniej wycieczka, ale również nie może zostać odwołany. Czyli za atrakcyjną ceną nie stoi jakikolwiek deficyt jakości usług. Jak wiadomo z języka angielskiego last minute oznacza w ostatniej chwili, czyli trzeba być przygotowanym na to, że o wylocie możemy dowiedzieć się nawet niespełna dwa dni wcześniej. Warto także przypomnieć, że klient zawierający ofertę last minute (czyli ofertę promocyjną) posiada takie same prawa i taką samą ochronę jak osoby zawierające inne umowy.

Jednak żeby wyjechać i cieszyć się z wakacji przeciętny zwolennik oferty musi „stanąć w dość długiej kolejce” i najprościej mówiąc czekać aż zwolnią się dla niego miejsca, co czasem wcale nie przychodzi łatwo. Jest to więc największa wada tego typu podróży, wyjazd spada niespodziewanie na naszą głowę, a załatwianie wszystkich spraw w tak krótkim czasie (przykładowo otrzymanie urlopu czy znalezienie opieki dla zwierząt) może po prostu nie dojść do skutku. Dlatego nie każdy decyduje się na skorzystanie z takiego rozwiązania.

Jeżeli jednak zdecydujemy się na podróż last minute warto dokładnie przejrzeć wszystkie oferty i warunki, ponieważ mogą one w jakimś stopniu mieć wpływ na jakość i komfort naszego wypoczynku (biuro może wprowadzać pewnego typu dodatkowe opłaty). Nie należy korzystać z usług nieznanych, obcych biur podróży, lepiej wybierać te pewne i sprawdzone na przykład przez kogoś, kto już w ten sposób podróżował(rodzina, znajomi).

Dzisiaj dowolne biuro podróży proponuje nam niezliczoną ilość, najróżniejszych wycieczek last minute. Egipt, Bułgaria, Tunezja, Cypr ten wybór zależy jedynie od nas, każdy w końcu pragnie zwiedzić świat. Podsumowując przychodzą mi do głowy jedynie dwa słowa niesamowita okazja, bo tym właśnie jest tak zorganizowany wyjazd. Po pierwsze opłacalny, po drugie pewny, jeżeli dodamy do tego godne zaufania biuro podrózy to udane wakacje mamy gwarantowane.

Odpowiedz

Spam protection by WP Captcha-Free