Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/latam.com.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Wczasy na Majorce

MajorkaMajorka to największa wyspa w archipelagu. Główne miasto to Palme de Mallorca. Stolica jest miastem o niezwykłych walorach. Turystów przyciąga tu wiele zabytków, w tym postawna katedra. Oprócz budowli możemy skorzystać tutaj z przepięknych i czystych plaż. Wczasy na Majorce to marzenie każdego turysty. Dlatego wiele biur oferuje wycieczki last minut a także i first minut na tę uroczą wyspę. Co roku bardziej rozwija się baza restauracji i hoteli. Na Majorce można uprawiać wiele sportów wodnych.

Ryanair na Majorkę

Teraz możemy wybrać się na wczasy tanimi liniami lotniczymi. Ryanair oferuje tanie loty z portu lotniczego w Poznaniu i Krakowie. Za przelot w kwietniu zapłacimy tylko 198 złotych. Ryanair to największy przewoźnik low cost. Jest popularny na całym kontynencie. Irlandzka linia lotnicza oferuje szereg promocji z polskich lotnisk. Szczególnie Ryanair chce rozwinąć się w Krakowie. Linia od kwietnia na tym lotnisku, otwiera swoją drugą bazę. Pierwsza ma miejsce w porcie lotniczym Wrocław- Starachowice. Od kwietnia Ryanair będzie oferował z Krakowa bilety lotnicze do Birmingham a także do pięciu innych miast. Z Poznania możemy kupić w Ryanair bardzo tanio bilety lotnicze do Londynu. Na tej trasie z tego lotniska Ryanair konkuruje z linią wizz air.

Ryanair w innych portach lotniczych

Stworzenie bazy we Wrocławiu dla Ryanaira było prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Niedawno lotnisko odwiedził prezes tej linii aby zapewnić o nowych kierunkach na wiosnę i lato 2013. Pasażerowie chętnie korzystają z tanich lotów z tego lotniska. Przewoźnik odnotował rekordową liczbę przelotów na 23 trasach. W tym roku bilety lotnicze do Wrocławia, a także z tego miasta do innych miast Europy według prognoz powinno kupić ponad 850 tysięcy osób. Do pięciu lat Ryanair liczy na obsłużenie prawie pięciu milionów klientów. Najwięcej pasażerów kupuje w tej linii bilety lotnicze do Irlandii a także na wyspy. Ryanair ma w planie otworzyć także przeloty krajowe. Nie podał jednak konkretnego terminu.

Kontrowersyjna linia lotnicza

Ryanair to główny przedstawiciel linii lotniczych. O tym przewoźniku wciąż jest głośno. Głównie tę sławę zawdzięcza biletom lotniczym po kilka złotych, które oferuje na całym kontynencie. Ryanair ma bardzo dobra reklamę i promocję, dzięki temu często dyskwalifikuje tradycyjne linie lotnicze a także konkurencję wśród przedstawicieli taniego latania. W perspektywie czasu Ryanair chce zmienić oblicze linii lotniczych. Przede wszystkim myśli o wprowadzeniu miejsc stojących na pokładach samolotów a także o innych innowacjach, które pozwolą na maksymalne oszczędzenie kosztów. Mniejsza wygoda przekłada się na niskie ceny za bilety lotnicze.

Odpowiedz

Spam protection by WP Captcha-Free