Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/latam.com.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Wczasy – dalekie podróże

TajlandiaMnogość linii lotniczych i wiele promocji sprawia, że coraz chętniej wybieramy się coraz dalej na wczasy. Już nie tylko wystarczają nam loty po Europie, ale coraz częściej wybieramy się na inne kontynenty. Wielu przewoźników oferuje tanie loty po kontynencie azjatyckim. Szczególnie Azją zainteresował się Lot, który nawet zapowiedział, ze odwiedzanie azjatyckich miejsc to będzie przeznaczenie nowych Dreamlinerów. Ponadto Azja staje się coraz to większym partnerem biznesowym dla Europy, stąd loty w klasie biznes także zyskają na znaczeniu. Dzięki nowym technikom nasz świat stanowczo się skurczył a odległość nie ma już zbyt dużego znaczenia.

Wczasy w Tajlandii

Już niebawem z Gdańska i Krakowa będziemy mogli kupić bilety lotnicze do Phuket. Cena to tylko 1948 złotych. Phuket to największa wyspa i prowincja w Tajlandii. Wnętrze tej wyspy to teren górzysty. To miejsce staje się coraz bardziej popularne pod względem turystycznym, między innymi przez to że nieopodal centrum miasta znajduje się port lotniczy Phuket. Lotnisko obsługuje około trzech milionów pasażerów. Miasto posiada mnóstwo atrakcji turystycznych. Cała Tajlandia jest bardzo ciekawym obszarem pod względem kulturowym. Europejczycy mogą dowiedzieć się tutaj naprawdę sporo ciekawostek.

TajlandiaWczasy w Bangkoku

Bangkok to najbardziej popularne miasto w Tajlandii, a zarazem stolica i główne centrum naukowe, gospodarcze i turystyczne w tym kraju. W Bangkoku bardzo dużą rolę odgrywa kult religijny, stąd warto przed wczasami zapoznać się z obyczajami, które tam panują. Do Bangkoku możemy kupić bilety lotnicze w Locie, a najkorzystniej złowić je w ofercie szalone środy. Ponadto to Bangkoku już niebawem będzie można latać tanimi liniami lotniczymi Norwegian. Skandynawski przewoźnik chce zmienić oblicze podniebnego rynku. Dotąd przedstawiciele taniego latania mieli ograniczoną mapę przelotów. Teraz tanie linie znacznie rozszerzają swoje siatki połączeń, tworząc mnóstwo ciekawych kierunków i opcji z przesiadkami. Oprócz Bangkoku Norwegian będzie oferował bilety lotnicze do Nowego Jorku, co również było dużym zaskoczeniem, szczególnie dla regularnych przewoźników.

 

Podobne artykuły znajdziesz na stronach tu  Katalog Stron Seo . Możesz również dodać własną jeśli posiadasz. Polecam!

Odpowiedz

Spam protection by WP Captcha-Free