Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/latam.com.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Oferta włoskich linii lotniczych

AlitaliaAlitalia to włoskie linie lotnicze, które istnieją na podniebnym rynku od 1946 roku. Jest członkiem Sky Team Alliance, do którego należy także 27 innych linii lotniczych. Alitalia oferuje realizację 23 kierunków, a w samych Włoszech obsługuje 20 połączeń.

W nowej ofercie Alitalia z Warszawy możemy w atrakcyjnych cenach polecieć w różne miejsca Europy. Bilet lotniczy do Rzymu kupimy w cenie 420 złotych. Za 550 złotych polecimy do Mediolanu, Bari i Palermo. Możemy także wybrać się na wczasy do Werony za 695 złotych, a także do Florencji i Palermo. Interesująca ofertę te linie przestawiają także na przelot do Neapolu.

Neapol jest centrum kulturowym i turystycznym południowych Włoch. Powiedzenie „zobaczyć Neapol i umrzeć” świadczy o tym, że jest to miejsce niezwykłe, tajemnicze i z pewnością warte większej uwagi. Właśnie stąd pochodzi najsłynniejszy przysmak pizza- margaritta. Miasto to skarbnica zabytków. Słynna starówka wpisana jest na listę Unesco. Turyści przyjeżdżają tutaj do Muzeum Archeologicznego , w którym znajdują się znaleziska Pompejów i Herkulanum. Znaną atrakcja jest także Pałac Królewski z przestronnym dworem. Santa Maria del Carmine to jeden z najbardziej znanych neapolitańskich kościołów. Jest to zabytek i wielka ozdoba tego miasta. To miasto niesamowicie oddaje klimat Włoch, którego nie można odczuć w żadnym innym zakątku Europy. Baza hotelowa jest tutaj bardzo rozwinięta, gdyż co roku o każdej porze przybywa tutaj mnóstwo turystów.

AlitaliaWeekend majowy to doskonała okazja na zwiedzanie tego miasta. Z pewnością w maju jest tutaj mniej wycieczek niż w miesiącach wakacyjnych. Wiele hoteli w Neapolu postanowiło obniżyć ceny pokoi, przez co to piękne miasto będzie dla turystów jeszcze bardziej przystępne. W hotelu Zara można dokonać rezerwacji pokoju za 158 złotych. W hotelu Coralba , pokój jest w cenie 199 złotych. W Bueno hotelu możemy zabukować pokój w cenie o połowę niższej, niż w zwykłym czasie.

Z włoskimi liniami lotniczymi możemy także zwiedzić Stany Zjednoczone a także ciekawe miejsca w Ameryce Południowej. Koszt lotu to niecałe 2000 złotych. Alitalia oferuje ciekawą ofertę do Nowego Jorku, Bostonu, Atlanty, Chicago, Miami, San Paulo, Lagos, Caracas i Buenos Aires.

Odpowiedz

Spam protection by WP Captcha-Free