Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/latam.com.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Obniżka cen biletów lotniczych w easyJet

easyJetTanie linie lotnicze easyJet nie od dziś zaskakują swoich pasażerów ciekawymi zniżkami i promocjami. Funkcjonują jako tanie latanie stąd maksymalnie unikają opłat i wysokich cen. Jednak wyróżniają się spośród innych tanich linii wieloma udogodnieniami. Mimo że chcą redukować kosztu wybierają większe porty lotnicze, aby pasażerowie nie musieli zbyt długo dojeżdżać do miasta czy hotelu. Są także wzorem dla innych linii lotniczych, jeśli chodzi o przyjaźń ze środowiskiem. Samoloty pokrywa specjalny materiał, dzięki któremu hałas nie jest aż w tak mocny sposób przepuszczany, a także specjalna osłona ma na celu zredukować przepływ spalin do powietrza.

Kiedy easy jet weszło na rynek, większość lotów była zajęta przez irlandzkie linie lotnicze, gdyż w tym czasie Ryanair norował rekordowa sprzedaż biletów. Szybko jednak zyskał na popularności i zyskiwał klientów. Z Polski easyJet lata z Krakowa. Szczególnie ejst wybierany z powodu braku ograniczenia wagowego w bagażu podręcznym. Dzięki karcie Visa Electron unikniemy wielu opłat i tanio kupimy bilety lotnicze.

Obecnie linie lotnicze easy jet wprowadziły specjalny kod zniżkowy dzięki któremu pasażerowie mogą kupić bilety w jeszcze mniejszych cenach. Loty będą tańsze nawet o 22 euro. Wszystkie samoloty będą startowały z Niemiec. Jest to bardzo korzysta oferta także dla naszych rodaków, szczególnie tych mieszkających na zachodzie kraju. Poza tym bilety lotnicze do Berlina oferuje wiele przewoźników. Z Berlina z kodem zniżkowym linie easy jet latają do Kopenhagi, Budapesztu, Brukseli, Barcelony i Lyon.

Easy jet w ostatnim czasie notuje znaczny wzrost zainteresowania tymi liniami. Obecnie oferuje promocyjne ceny na loty do Rejkjawik- stolicy Islandii. Loty będą realizowane z Londynu, co także nie stanowi problemu dla polskich turystów. Na London Luton niezbyt drogo latają tanie linie lotnicze Wizz Air, a także irlandzki przewoźnik Ryanair. Dzięki współpracy i przesiadkom a także skorzystania z usług różnych linii lotniczych, naprawdę bardzo tanio polecimy w przepiękne miejsca naszego kontynentu a nawet świata.

Odpowiedz

Spam protection by WP Captcha-Free