Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/latam.com.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Numerowane miejsca w wizz air i inne nowości

Węgierska linia lotnicza w ostatnim czasie zaskoczyła pasażerów różnymi zmianami. Między innymi od maja będzie wprowadzała numerowane miejsca na pokładach samolotów, natomiast za zmianę miejsca trzeba będzie dodatkowo płacić. Z pewnością takie rozwiązanie wprowadzi więcej porządku w samolotach. Z usług wizz air korzysta wielu pasażerów. Niestety wcześniejsza zasada, kto pierwszy ten lepszy sprawiła, że w portach lotniczych powstawało spore zamieszanie. Takie rozwiązanie bardzo dobrze sprawdziło się w liniach Norwegian. Takie rozwiązanie zostało także wprowadzone przez Ryanaira, ale zwykle pasażerowie godzili się na automatycznie przydzielane miejsca. Od 8 kwietnia na to rozwiązanie zdecydował się także wizz air. Możliwa będzie także rezerwacja kilku miejsc, jeżeli większa grupa będzie razem bukowała bilety lotnicze. Za zmianę fotela należy dopłacić około 90 złotych. Od 4 maja wizz air wprowadza tę numerację na trasach Katowice-Londyn, Bukareszt-Dortmund a także Budapeszt- Barcelona. Natomiast numeracja na pozostałych trasach będzie wprowadzona już od 19 maja. Oczywiście najdroższe będą miejsca najbliżej wyjścia, natomiast z tyłu kabiny wykupimy miejsca za 1 lub 2 euro.

wizz air numbered seatsNowości w węgierskiej linii lotniczej

Wizz air wciąż zaskakuje czymś swoich pasażerów. Teraz chce zwiększyć zyski oferując jeszcze lepsze oferty. Przede wszystkim chce zwiększyć ilość obsługiwanych pasażerów, ale także poprawić jakość usług. Zastanawia się nad opcją bagażu podręcznego, gdyż większość pasażerów ogranicza się tylko do mniejszego bagażu podręcznego, który jest w cenie biletu. Ponadto linia chce zmienić swój wizerunek i zrezygnować z krzykliwych, różowych barw. Wizz air planuje także zwiększyć ilość pasażerów, gdyż chce otworzyć nową bazę w Lublinie. Obecnie rekordowa ilość pasażerów przewozi z Gdańska, Warszawy i Katowic. Jako jedyna tania linia lotnicza oferuje połączenia z głównego lotniska w Warszawie- Okęcia. Loty z Warszawy cieszą się ogromną popularnością. Najnowsze tanie połączenie odbędzie się do Szwajcarii, a wizz air będzie stacjonował w Bazylei i Genewie.

Odpowiedz

Spam protection by WP Captcha-Free