Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/latam.com.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Nowe porty lotnicze

Port lotniczy w ModliniePort lotniczy w Modlinie zostanie już wkrótce otwarty. Będzie to ogromne wydarzenie, stąd przygotowania odbywają się pełną parą. Modlin ma być bazą głownie dla tanich linii lotniczych, z powodu niższych cen i mniejszych opłat lotniskowych. Przedstawiciele taniego latania już teraz zapowiadają swoją obecność na tym lotnisku. Przede wszystkim będzie to linia Wizz Air, która przenosi wszystkie swoje samoloty z Okęcia do Modlina. Dlatego zmniejsza ceny biletów lotniczych aż o dwadzieścia procent. Oprócz tego w Modlinie będzie także obecny Ryanair. Na konferencji w hotelu Mariot zapowiedział wiele połączeń z warszawskiego lotniska. Między innymi będzie to połączenie z Budapesztem. Budapeszt w ostatnim czasie stał się bardzo popularny wśród linii lotniczych. Głównie z powodu upadku węgierskiego przewoźnika Malev. Malev głównie oferował połączenia z węgierską stolicą, a teraz te kierunki ze wzmożoną częstotliwością oferuje Wizz Air, Ryanair, Lufthansa a także polskie linie lotnicze. Modlin ma pomóc rozładować ruch pasażerski na Okęciu. Szczególnie w związku ze zbliżającymi się mistrzostwami euro 2012. Dzięki nowemu lotnisku coraz częściej sprzedaje się bilety lotnicze do Warszawy. Nasza stolica to miasto pełne uroku i zabytków. Warszawa stanowi wielki ośrodek kultury i nauki a także jest ogromną skarbnicą historii. Hotele w Warszawie położone są obok największych atrakcji turystycznych miasta. Można znaleźć tutaj zarówno drogie apartamenty jak i tańsze hostele.

Port lotniczy w ModlinieNowy port lotniczy został także uruchomiony niedaleko od Magdeburga. Lotnisko nosi nazwę Magdeburg Cochstedt. Szczególnie ważna jest bardzo dobra lokalizacja tego portu lotniczego, gdyż znajduje się w samej sieci autostrad. Lotnisko zostało reaktywowane, gdyż wcześniej pełniło funkcję wojskowego portu lotniczego. Szczególnie bardzo aktywne na tym lotnisku są tanie linie lotnicze Ryanair. Irlandzki przewoźnik oferuje bilety lotnicze do Hiszpanii, szczególnie do Alicante, Barcelony, Las Palmas a także Malagi.

Odpowiedz

Spam protection by WP Captcha-Free