Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/latam.com.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Nowe połączenia Eurolot

24 maja 2014 roku eurolot wznowił połączenie wakacyjno-sezonowe na trasie Warszawa- Heringsdorf ( Świnoujście). Z najnowszych doniesień wynika, że korzystając z takiego połączenia za lot w obie strony zapłacimy około 299 złotych. Dodatkowo będziemy mogli w cenie biletu zabrać ze sobą na pokład jedna sztukę bezpłatnego bagażu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę internetową linii lotniczych, gdzie rozpoczęła już się regularna sprzedaż biletów także i na ten podniebny kurs.

Warszawa- Heringsdorf

Z portu lotniczego imienia Fryderyka Chopina w Warszawie, w każda sobotę o godzinie 7:30 startował będzie samolot realizujący cotygodniowe połączenie na trasie Warszawa- Świnoujście. Lot powrotny natomiast planowany jest na godzinę wieczorna – 19:55. Za dnia maszyna lotnicza obsługiwać będzie zagraniczne rejsy między innymi z Heringsdorfu do Monachium, Zurycha, Wiednia i Berna. Przeloty oparte zostały na ścisłej współpracy eurolotu z hotelami i biurami podróży z Wyspy Uznam. Połączenia będą realizowane przez nowoczesnego Bombardiera Q400 NextGen. Samolot gwarantuje bezpieczną i w miarę szybką podróż. Na jego pokładzie zmieści się 78 pasażerów. Sezonowe rejsy wprowadzone przez operatora zakończą się prawdopodobnie 6 września 2014 roku.

Dla przypomnienia należy podkreślić, że linia lotnicza eurolot gwarantuje darmowa podróż dla niemowląt do 2 roku życia oraz wprowadza 50 procentowe zniżki od ceny biletu lotniczego dla dzieci poniżej 15 roku życia.

Dlaczego Heringsdorf?

Świnoujście jest bardzo popularnym wakacyjnym „kurortem”. Kilka kroków dzieli nas od takich miejscowości jak Międzyzdroje czy Dziwnowo. Niedaleko znajduje się również Woliński Park Narodowy. W tym sezonie jednak władze regionu przygotowały dla turystów sporo atrakcji. Na początek zakosztujemy życia na szczycie stając oko w oko z gwiazdami telewizji znanym nam tyko z gazet i kolorowych ekranów. XIX Festiwal Gwiazd zagości w Międzyzdrojach na początku lipca (3-6 lipca). Nie zabraknie tam również otwartych spotkań z artystami oraz możliwości zdobycia autografu od ukochanego celebryty. W sierpniu natomiast pojawi się cos dla fanów inscenizacji, historii i przeszłości. Festiwal Wikingów w Wolinie zaprasza wszystkich przyjaciół Asterixa i Obelixa do tych polskich nadmorskich regionów.

Heringsdorf

Odpowiedz

Spam protection by WP Captcha-Free