Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/latam.com.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Nowe kierunki w liniach lotniczych Condor

Condor linie lotniczeMimo że jest dopiero jesień wiele linii lotniczych już teraz myśli o obniżkach cenowych na kolejny sezon. Ofertę na lato 2012 przedstawiły już brytyjskie linie Easy jet a także niemiecki Germanwings. Wcześniejsze planowanie wczasów jest bardzo korzystne finansowo. Do daty podróży możemy spokojnie dopasować hotel z opcją all inclusive, a także pomyśleć o ubezpieczeniu podróżnym.

Ofertę na lato 2012 przygotowały także linie Condor, które wchodzą w skład linii lotniczych Lufthansa. Z lotów długodystansowych proponuje się Toronto i Waszyngton. Inne kierunki to Konstanca, Rijeka, Trivat czy Preveza.

Condor Air lines oferują swoim pasażerom wiele promocji i atrakcyjnych cen biletów lotniczych. Często tworzą dwudniowe edycje w czasie których sprzedaje się około 100 tysięcy biletów w różne desygnacje. Od 49 euro w tych liniach lotniczych możemy kupić miedzy innymi bilety lotnicze na Majorkę, do Malagi, a także na Goa.

Z kolei z liniami easy jet możemy spokojnie rozpocząć planowanie przyszłego lipca i sierpnia. W systemie rezerwacyjnym są już dostępne bilety na razie do 2 września. Easy jest to tania linia lotnicza, jednak o bardzo wysokich standardach. Świadczy o tym między innymi profesjonalna obsługa, a także nowoczesna, młoda i wyjątkowo zmodernizowana flota. Easy jet zwraca uwagę nawet na ekologiczność w środowisku, stąd skrzydła samolotów tej linii pokrywa specjalny materiał, który ogranicza wydobycie się spalin. Liniami Easy jet Polacy mogą latać z portu lotniczego w Krakowie. Z Balic te linie latają do Londynu Gatwic, Belfastu, Paryża, Brystolu, Edynburga czy Liverpoolu.

Niemieckie linie lotnicze Germanwings także przedstawiły już swoją ofertę. Możemy bukować bilety lotnicze do Chorwacji, a także do Francji, Grecji, Turcji i Hiszpanii. O sezonie letnim myślą już także inne niemieckie linie Air Berlin. Hitem są połączenia z Majorką. Inne dostępne kierunki to Wenecja, Lizbona czy Porto. Air Berlin zwiększają także znacznie ilość połączeń z Gdańska do niemieckiej stolicy.

Odpowiedz

Spam protection by WP Captcha-Free