Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/latam.com.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Modlin się rozwija

Port lotniczy Warszawa-Modlin będzie od tej chwili jeszcze chętniej odwiedzany przez klientów i nie tylko. Dlaczego? Ponieważ przygotował szereg nowych innowacyjnych i świeżych rozwiązań.

Warszawa-Modlin

Pierwszym z elementów, których jak dotąd nie mogliśmy skorzystać w Modlinie to ogólnodostępna, bezpłatna sieć internetowa. Terminal wyposażony w darmowe łącze wi-fi, to dla każdego turysty duże udogodnienie. Oprócz własnego gospodarowania czasu w sieci na lotnisku zostanie przygotowana sala, specjalnie dla korzystających z internetu. Pomieszczenie to będzie służyło za nasz prywatny informator na temat między innymi: przylotów, odlotów, transportu z lotniska, a także innych usług oraz zniżek na obowiązujących na terenie terminalu.

Wszystkie te nowości wprowadza firma Justtag, świetnie znana już na terenie całego kraju. Partnerem całego przedsięwzięcia została natomiast ACO Solutions.

Podwarszawski port lotniczy pozostaje jednak w tyle (jeżeli chodzi o ruch pasażerski) za trzema polskimi lotniskami: Lotnisku Chopina (Warszawa), Lotnisko Balice (Kraków), Lotnisko im. Lecha Wałęsy(Gdańsk). Nie dziwi więc fakt, że przez cały czas rozwija swoje usługi by przyciągnąć do siebie jeszcze większe rzesze turystów.

Poza tym o czym już wspominaliśmy, modyfikacji doczeka się także przestrzeń przy terminalu. Wybudowane będzie tam całkiem nowe miejsce- z tarasem widokowym oraz restauracją dla zmęczonych podróżą pasażerów. Obiekt zostanie oddany do użytku na jesień a skorzystać w jego progach będziemy mogli z: restauracji, baru, tarasu wypoczynkowego a dzieci z placu zabaw (postawionego na dworze przy obiekcie).

Port lotniczy inicjował już wcześniej ustawienia podobnego lokalu gastronomicznego, jednakże pojawiał się on tylko sezonowo. Teraz po namowie pasażerów oraz sukcesie Food Truck’a (taką nazwę nosił wczesniejszy obiekt), powstanie całoroczna restauracja- ulepszona i zmodernizowana. Pierwszy taki lokal gastronomiczny na świeżym powietrzu będzie miał całkiem dobre powodzenie. Serwowane będą tam przykładowo: jadło regionalne, polskie potrawy, przekąski z grilla, fast-foody czy dania dla najmłodszych.

Prezes portu lotniczego, Piotr Okienczyc mówi, iż władze nie mogą doczekać się już pierwszych klientów w “ogródku”. Port zrobi wszystko by zapewnić odwiedzającym go najwyższy komfort, w tym celu powstanie dwupoziomowy budynek pod gastronomię mający około 300 metrów kwadratowych powierzchni. Wyglądem będzie on pasował do terminala lotniczego blisko którego będzie on się znajdował.

Warszawa-Modlin

Odpowiedz

Spam protection by WP Captcha-Free