Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/latam.com.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Lufthansa Italia, ciekawe połączenia do Mediolanu

Mediolan Malpensa to międzynarodowy port lotniczy, który zlokalizowany jest w prowincji Varese. Położony jest niecałe 50 kilometrów od głównego miasta. Jako jeden z dwóch obsługuje Mediolan, pierwszy to Linate. To bajeczne miasto leży na Nizinie Padańskiej. Na tym obszarze można zauważyć specyficzny klimat. Większość mediolańczyków w miesiącach letnich ucieka, stąd nad morze, dlatego turystom poleca się zwiedzanie tego miejsca również poza okresem letnim. Do tego malowniczego miasta można dostać się Lufthansą Italia. Z Warszawy połączenia realizowane są dwa razy dziennie. Istnieją też dogodne połączenia z włoskimi jeziorami lub ze Szwajcarią. Z Lufthansą Italia można polecieć także do Barcelony, Budapesztu, Madrytu, Lizbony czy Paryża. Te linie lotnicze istnieją ponad rok. Pierwszy lot z Polski odbył się z lotniska Chopina. Ta trasa będzie obsługiwana 12 razy w tygodniu. Lufthansa Italia lata z Mediolanu do 14 innych włoskich miast, a także do Europy Afryki Północnej. W okresie letnim ta linia lotnicza planuje także loty do Casablanki i na Ibizę .Lufthansa Italia rozpoczęła działalność ponad rok temu. Zatrudnia około 200 pracowników, a jej flota to osiem airbusów, które wciąż się rozwijają. Lufthansa w ostatnim roku zanotowało wzrost zainteresowanych jej usługami na trasie Polska-Niemcy o dwa procent. Poza tym nowe połączenia z Włochami mają uatrakcyjnić ofertę niemieckiego przewoźnika, a także wzmocnić jego ekspansję na podniebnym rynku. Klasa biznes Lufthansa Italia to prawdziwy włoski, przyciągający klimat. Personel mówiący w rodzimym języku, włoskie , oryginalne dania a także regionalne wina- to specjały podawane w czasie lotów.

Lufthansa

Poza tym ta linia lotnicza oferuje zbieranie specjalnych mil. Podwójne mile można zbierać podczas połączenia Mediolan- Praga. Rodzaje dostępnych mil to między innymi mile premiowe i statusowe. Zgromadzone mile można zamienić na bilety, obsługiwane przez Lufthansę oraz jej partnerów. Dzięki promocjom milowym można podróżować, a dodatkowo otrzymać rabaty na kolejne przeloty.

Odpowiedz

Spam protection by WP Captcha-Free