Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/latam.com.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Loty krajowe w polskich liniach lotniczych

LOTBardzo długa tradycja polskich linii lotniczych sprawia, że coraz więcej pasażerów decyduje się na zakup biletów w tych liniach. Lot jest linią o bogatej i barwnej historii ale obecnie stawia na nowoczesność. Odnawia i modernizuje biura sprzedaży biletów lotniczych, odmładza flotę, szczególnie przekłada się to na zakup nowych Dreamlinerów, które są uważane za jedne z najlepszych przewoźników na naszym kontynencie. Od zawsze symbolem Lotu był żuraw i tak pozostanie, jednak kolorystyka przewoźnika ulegnie zmianie.

Przede wszystkim Lot specjalizuje się w lotach krajowych. Oferuje mnóstwo połączeń z Warszawy między innymi do Katowic, Bydgoszczy, Poznania, Krakowa, Rzeszowa, Wrocławia i Szczecina. Z portu lotniczego w Bydgoszczy obecnie polecimy do Warszawy a także zakupimy bilety lotnicze do Krakowa w liniach Olt Express. Z Gdańska możemy kupić bilety lotnicze do Frankfurtu, a z Katowic do Turynu i Monachium. Bardzo obszerną siatkę połączeń oferuje Lot z portu lotniczego w Krakowie. Między innymi można udać się na wczasy do Paryża, Wiednia i Frankfurtu. Z lotniska Rzeszów Jesionka także udamy się do Warszawy, podobnie jak ze Szczecina.

Polskie linie lotnicze oferuje krajowe first minut w bardzo korzystnych, niskich cenach. Bilet lotniczy kupimy już w cenie 79 złotych. Loty dotyczą startów z Warszawy. Istnieje możliwość także wylotów z innych portów lotniczych, jednak cena biletu wzrośnie.

Oprócz połączeń krajowych Lot w edycji szalona środa oferuje naprawdę bardzo ciekawe połączenia. Kierunków jest mnóstwo, stąd promocja nie trwa tylko przez jedną dobę, lecz przez dwie. Można kupić bilety lotnicze do wielu miejsc Europy i świata. Szczególną perełką siatki połączeń jest Pekin. Azjatyckie miasto jest nowością w rozkładzie Lotu. Pekin od zawsze był ważnym ośrodkiem turystycznym i dużym obszarem biznesowym. Tanie loty do Pekinu w Locie będą realizowane nowymi Dreamlinerami. Nowoczesne samoloty pozwolą nie tylko na zużycie mniej paliwa ale także będą bardziej przyjazne środowisku.

Odpowiedz

Spam protection by WP Captcha-Free