Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/latam.com.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Lataj z Wrocławia na wczasy

Port lotniczy we Wrocławiu w bardzo szybkim tempie się rozwija. Przede wszystkim jest to zasługa Ryanaira, który zbazował tam swoje samoloty. Na lotnisku w Starachowicach przybywa pasażerów. Sam port położony jest niedaleko od centrum miasta. Lotnisko ma tylko jeden terminal, ale jego popularność rośnie, co ma wpływ na rozwój tego portu. Po Okęciu lotnisko znajduje się na czwartym miejscu po Okęciu. W czasie letnim z tego lotniska oferowane są także przeloty czarterowe. Obecnie Ryanair oferuje tanie bilety lotnicze z Wrocławia do Wenecji, Pizy a także na Costa Brava.

Włoskie miasta są bardzo często kierunkiem docelowym tanich linii lotniczych. Ryanair z wielu polskich portów lotniczych oferuje loty do Wenecji, Florencji czy Pizy. W rekordowych ilościach sprzedają się także bilety lotnicze do Rzymu. Wenecja jest bardzo oryginalnym i przepięknym miastem. Przede wszystkim słynie z wycieczek po wodzie gondolami. Po Paryżu, Wenecja uznawana jest za najbardziej romantyczne miasto naszego kontynentu. Piza również ma wiele do zaoferowania swoim pasażerom. Centrum Pizy stanowi duży Plac, inaczej zwane Pole cudów. To czego nie można ominąć to Baptysterium w stylu romańskim. Oczywiście główną atrakcją jest krzywa wieża, której przez pewien czas zabroniono podziwiać z bliska, gdyż wieża niebezpiecznie się przechylała.

Kolejny kierunek, który oferuje Ryanair z Wrocławia to Costa Brava. Dzikie wybrzeże jest najczęściej wybieranym miejscem w regionie Hiszpanii. Przez wiele lat ten teren pokrywały zarośla i trawy. Nikt nie spodziewał się, ze teraz ten teren, wcześniej dziki, stanie się aż tak ważnym ośrodkiem turystycznym. Cała promenada pokryta jest nowymi hotelami, restauracjami a także miejscami wypoczynkowymi.

Ryanair to bardzo znana tania linia lotnicza. W Polsce z jej usług korzysta mnóstwo turystów. Najlepiej podróżując tanią linią lotniczą latać tylko z bagażem podręcznym, który jest w cenie biletu lotniczego. Ryanair ma dość długą historię. Początkowo byłą to firma rodzinna. Następnie w bardzo szybkim tempie się rozrastała. Bardzo szybko Ryanair stał się wzorem dla innych tanich linii lotniczych.

Odpowiedz

Spam protection by WP Captcha-Free