Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/latam.com.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Jeszcze bardziej luksusowo w Air France

Francuskie linie lotnicze Air France zaprezentowały nowe, eleganckie fotele La Première, które już od września 2014 roku będą instalowane w maszynach typu Boeing 777-300. Są to samoloty, które latają na długich dystansach, dlatego jako pierwsze muszą mieć wprowadzone pożądane zmiany. Modernizacja pierwszej klasy to jeden z etapów programu „Best&Beyond”. Nakłady finansowe potrzebne, aby usprawnić wszystkie ekskluzywne klasy francuskiego operatora wyniosą blisko 500 milionów euro.

Air France

Nowoczesna kabina La Première została zaprojektowana przez B/E Aerospace i jest to jedyna w swoim rodzaju kabina o tak unikalnym designie i elastycznych rozwiązaniach. W zależności od własnego nastawienia i charakteru każdy z pasażerów sam decyduje czy woli podróżować w swoim mały „prywatnym saloniku” czy stworzyć otwartą przestrzeń i cieszyć się towarzystwem pozostałych turystów.

Air France czaruje najbardziej wymagających pasażerów podróżujących klasą pierwszą nowoczesną La Première, która jest dopracowana w każdym nawet najdrobniejszym szczególe. Na początek skupiono się na wizualnej stronie pomieszczenia. Projektanci postawili na zimny błękit, który doskonale łączy się z delikatną szarością. Całość pobudzają przewijające się czerwone wstawki nawiązujące do charakterystycznego dla Air France koloru linii. Francuski operator będzie oferował jedynie cztery kabiny tego typu podczas kursów Boeingami 777-300.

La Première wygląda pięknie, ale przede wszystkim należy docenić jej funkcjonalność i dostosowywanie się do osobistych preferencji pasażera. Fotele w kabinie dopasują się do każdej sylwetki niezależnie od tego czy skorzysta z niego szczupła kobieta o drobnej budowie ciała czy dobrze zbudowany pan. Dzięki temu sprzyja on wypoczynkowi i pełnemu odprężeniu podczas odbywanej podróży. Dodatkowo goście otrzymują do dyspozycji 24 calowy tablet (jeden z największych oferowanych na pokładzie), pilot zdalnego sterowania oraz słuchawki marki Bose (tłumiące szum). Oznaką proponowanych standardów jest malutka lampka w kształcie konika morskiego, symbol niezawodności i perfekcyjności linii Air France.

Podczas długich podróży w każdym momencie możemy przeobrazić nasz fotel w całkowicie rozkładane łóżko o długości ponad 2 metrów i szerokości 77 centymetrów ( podłokietniki ulegają całkowitemu złożeniu). Obsługa wyposaży je dodatkowo w materac najwyższej jakości, poduszkę i kołdrę Sofitel My Bed.

Pierwszy wrześniowy lot maszyną wyposażoną w nowe fotele realizowany będzie na trasie Paryż – Singapur. To nie jedyna nowość czekająca na pasażerów. Wprowadzono również nowości kulinarne, pojawią się całkowicie nowych pozycje w menu zarówno w ofercie przekąsem jak i ciepłych posiłków.

Air France

Odpowiedz

Spam protection by WP Captcha-Free