Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/latam.com.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Co nowego w Air France?

Air France to jedne z największych towarzystw lotniczych na świecie. Jego głównym hubem jest lotnisko Charles de Gaulle. Air France cieszą się dużym zaufaniem klientów, gdyż ich długoletnia tradycja zapewnia o bezpieczeństwie, komforcie i wysokiej jakości usług. Aby pozyskać jeszcze większą ilość klientów Air France szykuje liczne promocje na bilety lotnicze. Francuskie linie lotnicze latają we wszystkie miejsca świata. Była także w wielu rzeczach pionierem na rynku lotniczym, a na niej wzorowali się kolejni przewoźnicy. Jako jedna z trzech korzystała z samolotów odrzutowych. Obecnie może poszczycić się bardzo prężną flotą, która liczy aż 250 samolotów. Air France obsługuje aż 90 krajów i ponad 200 kierunków na całym świecie.

Air France

Niebawem również z Polski ruszy wiele nowych tras i kierunków. Pasażerowie będą mogli polecieć do Kapsztadu, Orlando czy Kapsztadu. Już w cenie 4500 złotych możemy odwiedzić Limę.

Lima to stolica i największe miasto w Peru. W czasach kolonizacji było to największe miasto na kontynencie. Miasto to inaczej nazywa się „ Perłą Pacyfiku” przede wszystkim ze względu na swoje wspaniałe zabytki. Wiele z nich znalazło zaszczytne miejsce na światowej liście dziedzictwa Unesco. Między innymi jest to katedra w której został pochowany Pizzar- zdobywca Peru. Lima pełni także ważny ośrodek komunikacyjny, gospodarczy a przede wszystkim turystyczny kraju. Wczasy w Peru to niezapomniane przeżycie, a dzięki nowej ofercie Air France, bardziej realne.

Oprócz odległych zakątków, Air France także oferuje tańsze bilety lotnicze po Europie. Ceny lotów zamykają się w 399 złotych. Loty będą realizowane w marcu 2012 roku, a samoloty wystartują z polskiej stolicy. W Air France możemy zakupić bilety lotnicze do Paryża, Lizbony, Madrytu, Manchesteru i Rzymu.

Oprócz Europy na celowniku Air France jest także Azja. Również z Warszawy możemy polecieć do Bombaju, Osaki, Delhi, Seulu, Tokio i Hong Kongu. Loty będą realizowane od października do marca 2012 roku.

Odpowiedz

Spam protection by WP Captcha-Free