Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/latam.com.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Bilety lotnicze do Barcelony

BarcelonaBarcelona od wieków inspiruje artystów. Dzięki ich dziełom miasto ma niepowtarzalny i oryginalny styl. Prawdziwą sztukę możemy zobaczyć nawet na ulicach. Barcelona to przepiękna stolica Katalonii, należy do nieformalnych centrum sztuki z XIX wieku. W Barcelonie mieści się kawiarnia 4 koty, w której gościł między innymi Pablo Picasso. Ikoną tego miasta są obrazy Antoniego Gaudiego. W Barcelonie mieszają się ze sobą dwa style tradycyjny i nowoczesny. Najwięcej nowoczesnych budynków znajduje się w dzielnicy nadmorskiej, bo właśnie ten obszar miasta rozwija się najbardziej. Najsłynniejszą aleją Barcelony jest La Rambla. Na północy znajduje się Park Guell. Museo Moritimo opisuje historię żeglugi miasta, na przełomie siedmiu wieków. Bilety lotnicze do Barcelony najlepiej zakupić u przewoźników low cost.

Ryanair do Barcelony – tanie loty

Wczasy w tym przepięknym mieście możemy zaplanować taniej dzięki linia Ryanair. Irlandzki przewoźnik lata tanio z portu lotniczego w Krakowie, Warszawie, Rzeszowie, a także z lotniska z Wrocławia i Poznania. Ryanair coraz bardziej rozszerza siatkę połączeń z lotnisk w naszym kraju. Ryanair to największy przedstawiciel taniego latania na naszym kontynencie. Pierwszy swój lot rozpoczął z Polski w 2005 roku. Na tanie loty do Barcelony możemy także liczyć w liniach wizz air. Tanie loty odbywają się w poniedziałki i piątki. Przede wszystkim, aby zachować niską cenę warto podróżować tylko z bagażem podręcznym, który jest w cenie biletu lotniczego. W ostatnim czasie tanie linie lotnicze znacznie poprawiają komfort podróży, choć wcześniej tacy przewoźnicy byli znani z niskich cen ale także i braku luksusów. Obecnie turyści mogą sami wybierać miejsca na pokładzie samolotów a także zarezerwować dodatkowe miejsce na nogi. Wizz air ograniczył nawet ilość bagażu podręcznego, aby usprawnić odprawy pasażerów. Węgierski przewoźnik otworzył się na rynek norweski, a także reaktywował bilety lotnicze do Bergen z Katowic. Pierwszy lot odbędzie się 28 marca.

Odpowiedz

Spam protection by WP Captcha-Free