Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/latam.com.pl/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

4YouAirlines – Coraz mocniejsza pozycja przelotów czarterowych w Polsce

Eurolot to znana, polska linia lotnicza, która początkowo słynęła z przelotów krajowych. Dzięki nowym możliwościom i zainteresowaniu pasażerów, linia zaczęły oferować rejsy zagraniczne, między innymi do Chorwacji. Z polskich portów lotniczych można było udać się do Rijeki czy Zadaru. Eurolot zasłynął także w okresie zimowym z biletów lotniczych do Popradu. Słowackie Tatry to bardzo dobra, a zarazem niedroga opcja na narciarskie szaleństwo. Oprócz tego Eurolot aby zachęcić klientów oferował sporo promocji dla dzieci i młodzieży. Obecnie Eurolot rozpoczął współpracę z nowym przewoźnikiem 4YouAirlines, która została założona przez udziałowców biura podróży Alfa Start. W związku z licznymi formalnościami, załatwiania koncesji i uprawnień, obecnie przewoźnik nie może samodzielnie wykonywać przelotów pasażerskich. Stąd firmuje się Eurolotem. Eurolot współpracuje z nową linią głównie na rejsach czarterowych.

4YouAirlines

Zagraniczne kierunki z polskimi czarterami

Obydwie linie lotnicze liczą na powodzenie w wykonywaniu połączeń, gdyż z roku na rok można zauważyć większe zainteresowanie Polaków wczasami zagranicznymi. Obecnie przeloty wykonywane są samolotami Airbus A320, który na pokład samolotów zabierze 180 pasażerów. Linia oferuje przeloty w klasie ekonomicznej. Już od sierpnia linia 4YouAirlines oferuje pulę 7000 biletów lotniczych. W związku z przesunięciem daty sprzedaży biletów, przewoźnik zaoferował wiele promocji a także zagwarantowane ubezpieczenie i limit bagażu rejestrowanego do 20 kilogramów.

Łódź i Rzeszów- nowe możliwości dla przelotów czarterowych

Zarówno port lotniczy w Łodzi jak i Rzeszowie nie cieszył się niegdyś zbyt dużą popularnością. Jednak dzięki linii Ryanair i wizz air te lotniska nabrały nowego znaczenia na rynku krajowym i europejskim. Przede wszystkim doczekały się remontu i modernizacji. Już teraz lotniska mają sprawną komunikację i połączenia z centrum miasta a także z hotelami. Ryanair zareklamował całe województwo Podkarpackie, a niewielkie lotnisko bardzo szybko zaludniło się turystami. Przede wszystkim kupowano bilety lotnicze do Londynu, a także do innych europejskich stolic. Już w listopadzie przeloty czarterowe będzie z tych lotnisk oferował przewoźnik 4YouAirlines. Między innymi będziemy mogli kupić bilety lotnicze do Mediolanu, Londynu, Brukseli czy Paryża. Przed pierwszym lotem, linia będzie sprzedawała bilety lotnicze przez trzy miesiące.

Odpowiedz

Spam protection by WP Captcha-Free